Mirassol
Atletico-MGZaplanowany
Stadion: José Maria de Campos Maia
Ostatni znany skład wyjściowy, mecz z · Chapecoense-sc — Mirassol
Orientacyjny skład z poprzedniego meczu, niepotwierdzony na to spotkanie.
Ostatni znany skład wyjściowy, mecz z · Gremio — Atletico-MG
Orientacyjny skład z poprzedniego meczu, niepotwierdzony na to spotkanie.
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2 |
| Średnia goli strzelonych | 1 |
| Średnia goli straconych | 1 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1 |
| Średnia rożnych drużyny | 4,20 |
| Średnia wszystkich rożnych | 8,80 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,20 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 5 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 3,40 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 7,60 |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 80 % |
| Powyżej 2,5 gola | 20 % |
| Powyżej 3,5 gola | 0 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,50 |
| Średnia goli strzelonych | 1,60 |
| Średnia goli straconych | 0,90 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,10 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,40 |
| Średnia rożnych drużyny | 5,11* |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,44* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,50* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 5,25* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 4,33* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9,56* |
| Zwycięstwa | 50 % |
| Remisy | 30 % |
| Porażki | 20 % |
| Powyżej 1,5 gola | 90 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 50 % |
| Mecze bez straty gola | 30 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,40 |
| Średnia goli strzelonych | 1,60 |
| Średnia goli straconych | 0,80 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,20 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,20 |
| Średnia rożnych drużyny | 6 |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,40 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,40 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 5,60 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 5,80 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 10 |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 60 % |
| Porażki | 0 % |
| Powyżej 1,5 gola | 100 % |
| Powyżej 2,5 gola | 20 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 60 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,80 |
| Średnia goli strzelonych | 1,50 |
| Średnia goli straconych | 1,30 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,30 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,50 |
| Średnia rożnych drużyny | 5,50 |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,40 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,20 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4,50 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 4,60 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 8,80 |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 50 % |
| Porażki | 10 % |
| Powyżej 1,5 gola | 100 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 80 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,40 |
| Średnia goli strzelonych | 1,40 |
| Średnia goli straconych | 1 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,40 |
| Średnia rożnych drużyny | 3* |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,25* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 2* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 7,75* |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 80 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,30 |
| Średnia goli strzelonych | 1,10 |
| Średnia goli straconych | 1,20 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,30 |
| Średnia rożnych drużyny | 3,63* |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,25* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,43* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4,29* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 3* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 8,38* |
| Zwycięstwa | 30 % |
| Remisy | 30 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 80 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 50 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,20 |
| Średnia goli strzelonych | 0,60 |
| Średnia goli straconych | 1,60 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,20 |
| Średnia rożnych drużyny | 6,40 |
| Średnia wszystkich rożnych | 13,20 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,20 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 3 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 4,40 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9,80 |
| Zwycięstwa | 20 % |
| Remisy | 0 % |
| Porażki | 80 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 20 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 20 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,40 |
| Średnia goli strzelonych | 1,20 |
| Średnia goli straconych | 1,20 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,10 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,30 |
| Średnia rożnych drużyny | 6,80 |
| Średnia wszystkich rożnych | 13,10 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,50 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 3,30 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 5,80 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 10,70 |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 70 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 30 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 1,80 |
| Średnia goli strzelonych | 1,40 |
| Średnia goli straconych | 0,40 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 0,80 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1 |
| Średnia rożnych drużyny | 8 |
| Średnia wszystkich rożnych | 12,80 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,40 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4,20 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 5,60 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9,60 |
| Zwycięstwa | 80 % |
| Remisy | 0 % |
| Porażki | 20 % |
| Powyżej 1,5 gola | 40 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 0 % |
| Obie drużyny strzeliły | 20 % |
| Mecze bez straty gola | 60 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,70 |
| Średnia goli strzelonych | 1,90 |
| Średnia goli straconych | 0,80 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,10 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,60 |
| Średnia rożnych drużyny | 7,44* |
| Średnia wszystkich rożnych | 11,33* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,44* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 6,89* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 10,33* |
| Zwycięstwa | 80 % |
| Remisy | 10 % |
| Porażki | 10 % |
| Powyżej 1,5 gola | 70 % |
| Powyżej 2,5 gola | 60 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 60 % |
| Mecze bez straty gola | 30 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 3 |
| Średnia goli strzelonych | 0,80 |
| Średnia goli straconych | 2,20 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,40 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,60 |
| Średnia rożnych drużyny | 4 |
| Średnia wszystkich rożnych | 12,60 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,20 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 1,80 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 4,40 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 11,40 |
| Zwycięstwa | 0 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 80 % |
| Powyżej 1,5 gola | 100 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 40 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 0 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,40 |
| Średnia goli strzelonych | 0,80 |
| Średnia goli straconych | 1,60 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,40 |
| Średnia rożnych drużyny | 3,50 |
| Średnia wszystkich rożnych | 11,60 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,40 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 2,70 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 3,40 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 8,90 |
| Zwycięstwa | 10 % |
| Remisy | 40 % |
| Porażki | 50 % |
| Powyżej 1,5 gola | 80 % |
| Powyżej 2,5 gola | 30 % |
| Powyżej 3,5 gola | 30 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
| Miejsce | Drużyna | Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole strzelone | Gole stracone | Różnica bramek | Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 22 | 7 | 4 | 68 | 28 | 40 | 73 | |
| 2 | 33 | 20 | 10 | 3 | 56 | 22 | 34 | 70 | |
| 3 | 33 | 17 | 6 | 10 | 52 | 46 | 6 | 57 | |
| 4 | 33 | 15 | 9 | 9 | 52 | 42 | 10 | 54 | |
| 5 | 33 | 15 | 9 | 9 | 50 | 40 | 10 | 54 | |
| 6 | 33 | 14 | 11 | 8 | 48 | 42 | 6 | 53 | |
| 7 | 33 | 14 | 8 | 11 | 44 | 39 | 5 | 50 | |
| 8 | 34 | 13 | 8 | 13 | 44 | 39 | 5 | 47 | |
| 9 | 34 | 12 | 11 | 11 | 50 | 49 | 1 | 47 | |
| 10 | 33 | 12 | 7 | 14 | 39 | 39 | 0 | 43 | |
| 11 | 34 | 11 | 9 | 14 | 40 | 51 | -11 | 42 | |
| 12 | 34 | 10 | 10 | 14 | 39 | 48 | -9 | 40 | |
| 13 | 33 | 10 | 9 | 14 | 45 | 53 | -8 | 39 | |
| 14 | 32 | 10 | 8 | 14 | 40 | 49 | -9 | 38 | |
| 15 | 33 | 10 | 8 | 15 | 35 | 48 | -13 | 38 | |
| 16 | 34 | 9 | 11 | 14 | 38 | 42 | -4 | 38 | |
| 17 | 33 | 9 | 10 | 14 | 37 | 44 | -7 | 37 | |
| 18 | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 | 42 | -6 | 36 | |
| 19 | 33 | 6 | 11 | 16 | 36 | 51 | -15 | 29 | |
| 20 | 33 | 4 | 9 | 20 | 33 | 68 | -35 | 21 |