PolskieTypy

Melbourne Victory - Central Coast Mariners 01.11.2026: typy, kursy i zapowiedź meczu

⚽ Australia A-League · Australia · 1 listopada 2026
Melbourne Victory logoMelbourne Victory
vs
01.11.2026 05:00
Central Coast Mariners logoCentral Coast Mariners

Zaplanowany

Stadion: AAMI Park

Przewidywane składy

Melbourne Victory4-2-3-1

Ostatni znany skład wyjściowy, mecz z · Melbourne Victory — Melbourne City
Orientacyjny skład z poprzedniego meczu, niepotwierdzony na to spotkanie.

Jack Duncan
Joshua InserraPhilipp ZiereisJason DavidsonHarrison Shillington
Jordi ValadonDenis Genreau
Guillermo MayMatthew GrimaldiKeegan Jelacic
Charles Nduka
Central Coast Mariners4-1-4-1

Ostatni znany skład wyjściowy, mecz z · Wellington Phoenix — Central Coast Mariners
Orientacyjny skład z poprzedniego meczu, niepotwierdzony na to spotkanie.

Andrew Redmayne
Ty MckibbinDiesel HerringtonNoah MccannLucas Mauragis
Chris Donnell
Ali AuglahBailey BrandtmanHaine EamesAlexander Bolton
Oliver Lavale

Statystyki przed meczem

Forma drużyn i statystyki

Melbourne Victory

  1. R
  2. R
  3. W
  4. P
  5. R

Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej

  • Melbourne Victory - Melbourne City
    24.10.2026 10:40 · A-League
    1:1
  • Wellington Phoenix - Melbourne Victory
    18.10.2026 04:00 · A-League
    2:1
  • Melbourne Victory - FC Seoul
    14.10.2026 09:45 · AFC Champions League Two
    3:0
  • South Melbourne - Melbourne Victory
    10.10.2026 10:35 · Australia Cup
    0:0
  • Viettel - Melbourne Victory
    16.09.2026 14:15 · AFC Champions League Two
    1:1
Statystyka · Melbourne Victory
StatystykaWartość
Średnia suma goli2
Średnia goli strzelonych1,20
Średnia goli straconych0,80
Średnia suma goli w pierwszej połowie0,60
Średnia suma goli w drugiej połowie1,40
Średnia rożnych drużyny5,25*
Średnia wszystkich rożnych9,50*
Średnia żółtych kartek drużyny1,25*
Średnia wszystkich żółtych kartek2,25*
Średnia celnych strzałów drużyny4,25*
Średnia wszystkich celnych strzałów7,50*
Zwycięstwa20 %
Remisy60 %
Porażki20 %
Powyżej 1,5 gola80 %
Powyżej 2,5 gola40 %
Powyżej 3,5 gola0 %
Obie drużyny strzeliły60 %
Mecze bez straty gola40 %

Central Coast Mariners

  1. P
  2. P
  3. P
  4. R
  5. P

Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej

  • Wellington Phoenix - Central Coast Mariners
    25.10.2026 03:00 · A-League
    2:0
  • Central Coast Mariners - Newcastle Jets
    17.10.2026 10:40 · A-League
    2:2
  • Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners
    26.09.2026 07:00 · Friendlies Clubs
    5:1
  • Vanuatu United - Central Coast Mariners
    12.09.2026 06:00 · Friendlies Clubs
    1:0
  • Vanuatu United - Central Coast Mariners
    09.09.2026 06:00 · Friendlies Clubs
    3:2
Statystyka · Central Coast Mariners
StatystykaWartość
Średnia suma goli3,60
Średnia goli strzelonych1
Średnia goli straconych2,60
Średnia suma goli w pierwszej połowie2
Średnia suma goli w drugiej połowie1,60
Średnia rożnych drużyny2*
Średnia wszystkich rożnych7*
Średnia żółtych kartek drużyny2,50*
Średnia wszystkich żółtych kartek3,50*
Średnia celnych strzałów drużyny3,50*
Średnia wszystkich celnych strzałów8,50*
Zwycięstwa0 %
Remisy20 %
Porażki80 %
Powyżej 1,5 gola80 %
Powyżej 2,5 gola60 %
Powyżej 3,5 gola60 %
Obie drużyny strzeliły60 %
Mecze bez straty gola0 %

A-League, Australia, 2026

MiejsceDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiGole strzeloneGole straconeRóżnica bramekPunkty
1Western Sydney Wanderers21105234
2Macarthur21103214
3Brisbane Roar11002113
4Wellington Phoenix11002113
5Auckland210156-13
6Newcastle Jets20203302
7Central Coast Mariners10102201
8Sydney10100001
9Melbourne Victory201123-11
10Melbourne City201124-21
11Adelaide United00000000
12Perth Glory200224-20