Ostatni znany skład wyjściowy, mecz z · Eibar — Almeria
Orientacyjny skład z poprzedniego meczu, niepotwierdzony na to spotkanie.
Ostatni znany skład wyjściowy, mecz z · FC Andorra — Burgos
Orientacyjny skład z poprzedniego meczu, niepotwierdzony na to spotkanie.
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 3 |
| Średnia goli strzelonych | 2 |
| Średnia goli straconych | 1 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 2 |
| Średnia rożnych drużyny | 4,25* |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,50* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 5,75* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 4,50* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 10* |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 60 % |
| Porażki | 0 % |
| Powyżej 1,5 gola | 80 % |
| Powyżej 2,5 gola | 60 % |
| Powyżej 3,5 gola | 40 % |
| Obie drużyny strzeliły | 60 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,80 |
| Średnia goli strzelonych | 2 |
| Średnia goli straconych | 0,80 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,30 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,50 |
| Średnia rożnych drużyny | 3,56* |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,33* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,33* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 5,78* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 4,89* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9* |
| Zwycięstwa | 70 % |
| Remisy | 30 % |
| Porażki | 0 % |
| Powyżej 1,5 gola | 80 % |
| Powyżej 2,5 gola | 50 % |
| Powyżej 3,5 gola | 30 % |
| Obie drużyny strzeliły | 50 % |
| Mecze bez straty gola | 50 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 3,40 |
| Średnia goli strzelonych | 2,40 |
| Średnia goli straconych | 1 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,80 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,60 |
| Średnia rożnych drużyny | 5 |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,40 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,60 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4,80 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 6,40 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9,40 |
| Zwycięstwa | 80 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 0 % |
| Powyżej 1,5 gola | 100 % |
| Powyżej 2,5 gola | 80 % |
| Powyżej 3,5 gola | 40 % |
| Obie drużyny strzeliły | 60 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 3,20 |
| Średnia goli strzelonych | 2,10 |
| Średnia goli straconych | 1,10 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,30 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,90 |
| Średnia rożnych drużyny | 5,10 |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,20 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,90 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4,80 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 6,10 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 10 |
| Zwycięstwa | 70 % |
| Remisy | 10 % |
| Porażki | 20 % |
| Powyżej 1,5 gola | 90 % |
| Powyżej 2,5 gola | 80 % |
| Powyżej 3,5 gola | 30 % |
| Obie drużyny strzeliły | 60 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,20 |
| Średnia goli strzelonych | 1,60 |
| Średnia goli straconych | 0,60 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 0,80 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,40 |
| Średnia rożnych drużyny | 1,75* |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,25* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 3,25* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 7* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 3* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 8,50* |
| Zwycięstwa | 60 % |
| Remisy | 40 % |
| Porażki | 0 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 20 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 60 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2 |
| Średnia goli strzelonych | 1,40 |
| Średnia goli straconych | 0,60 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 0,50 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,50 |
| Średnia rożnych drużyny | 2,83* |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,33* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 2,50* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 6,17* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 2,50* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 7,17* |
| Zwycięstwa | 50 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 30 % |
| Powyżej 1,5 gola | 50 % |
| Powyżej 2,5 gola | 20 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 20 % |
| Mecze bez straty gola | 50 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,20 |
| Średnia goli strzelonych | 1,20 |
| Średnia goli straconych | 1 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,80 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 0,40 |
| Średnia rożnych drużyny | 4,25* |
| Średnia wszystkich rożnych | 10* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 3* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 4,75* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 5,50* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9,75* |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 20 % |
| Mecze bez straty gola | 60 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,60 |
| Średnia goli strzelonych | 1,10 |
| Średnia goli straconych | 1,50 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,60 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1 |
| Średnia rożnych drużyny | 5,33* |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,56* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 3* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 5,11* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 5,22* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 9,11* |
| Zwycięstwa | 30 % |
| Remisy | 10 % |
| Porażki | 60 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 50 % |
| Powyżej 3,5 gola | 40 % |
| Obie drużyny strzeliły | 40 % |
| Mecze bez straty gola | 30 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 3 |
| Średnia goli strzelonych | 1 |
| Średnia goli straconych | 2 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 2 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1 |
| Średnia rożnych drużyny | 6,80 |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,40 |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,60 |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 3,80 |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 7 |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 11 |
| Zwycięstwa | 20 % |
| Remisy | 0 % |
| Porażki | 80 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 60 % |
| Powyżej 3,5 gola | 60 % |
| Obie drużyny strzeliły | 60 % |
| Mecze bez straty gola | 20 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,80 |
| Średnia goli strzelonych | 1,50 |
| Średnia goli straconych | 1,30 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,30 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,50 |
| Średnia rożnych drużyny | 6* |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,33* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 1,83* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 3,83* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 7,67* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 11,17* |
| Zwycięstwa | 30 % |
| Remisy | 30 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 50 % |
| Powyżej 2,5 gola | 50 % |
| Powyżej 3,5 gola | 50 % |
| Obie drużyny strzeliły | 50 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,20 |
| Średnia goli strzelonych | 1,20 |
| Średnia goli straconych | 1 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 1,20 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1 |
| Średnia rożnych drużyny | 3,50* |
| Średnia wszystkich rożnych | 10,75* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 4,75* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 6,75* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 3* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 6,75* |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 20 % |
| Porażki | 40 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 20 % |
| Obie drużyny strzeliły | 20 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
Starsze mecze po lewej, nowsze po prawej
| Statystyka | Wartość |
|---|---|
| Średnia suma goli | 2,50 |
| Średnia goli strzelonych | 1,10 |
| Średnia goli straconych | 1,40 |
| Średnia suma goli w pierwszej połowie | 0,90 |
| Średnia suma goli w drugiej połowie | 1,60 |
| Średnia rożnych drużyny | 3,33* |
| Średnia wszystkich rożnych | 9,17* |
| Średnia żółtych kartek drużyny | 4* |
| Średnia wszystkich żółtych kartek | 6,33* |
| Średnia celnych strzałów drużyny | 3,33* |
| Średnia wszystkich celnych strzałów | 7,83* |
| Zwycięstwa | 40 % |
| Remisy | 10 % |
| Porażki | 50 % |
| Powyżej 1,5 gola | 60 % |
| Powyżej 2,5 gola | 40 % |
| Powyżej 3,5 gola | 30 % |
| Obie drużyny strzeliły | 20 % |
| Mecze bez straty gola | 40 % |
| Miejsce | Drużyna | Mecze | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole strzelone | Gole stracone | Różnica bramek | Punkty |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 3 | 1 | 23 | 5 | 18 | 27 | |
| 2 | 12 | 8 | 2 | 2 | 23 | 10 | 13 | 26 | |
| 3 | 12 | 7 | 2 | 3 | 21 | 14 | 7 | 23 | |
| 4 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20 | 14 | 6 | 23 | |
| 5 | 12 | 6 | 4 | 2 | 15 | 7 | 8 | 22 | |
| 6 | 12 | 7 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 22 | |
| 7 | 12 | 6 | 3 | 3 | 22 | 11 | 11 | 21 | |
| 8 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 | 21 | |
| 9 | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 15 | 2 | 18 | |
| 10 | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | 11 | 1 | 17 | |
| 11 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 21 | -4 | 17 | |
| 12 | 12 | 5 | 1 | 6 | 19 | 22 | -3 | 16 | |
| 13 | 12 | 4 | 3 | 5 | 20 | 19 | 1 | 15 | |
| 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 15 | -2 | 14 | |
| 15 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | 17 | -4 | 14 | |
| 16 | 12 | 3 | 4 | 5 | 18 | 23 | -5 | 13 | |
| 17 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | 20 | -10 | 12 | |
| 18 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 22 | -7 | 11 | |
| 19 | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | 16 | -1 | 10 | |
| 20 | 11 | 3 | 1 | 7 | 15 | 20 | -5 | 10 | |
| 21 | 12 | 2 | 1 | 9 | 10 | 23 | -13 | 7 | |
| 22 | 12 | 1 | 2 | 9 | 10 | 27 | -17 | 5 |